Філософія бренду


Основний критерій успіху для філософії бренду досвідченого у весільній сфері дизайнера Юліани Клочко починається з моменту переговорів по телефону або в електронному вигляді. Завдяки досвіду дизайнер при зустрічі вислухає Вас і відразу може дати правильну пораду і допомогти нареченій визначитися, що їй краще підходить. Все під контролем з етапу розробки ескізу, підбору матеріалів, декоративного оформлення виробу і до остаточного рішення. Примірки проходять з помірною швидкістю, все залежить від питань клієнтам до нас. Дизайнер чітко бачить кінцевий результат, тому допомагає клієнтові не зійти з правильного шляху. Клієнт повністю бере участь у створенні свого образу. Ми все робимо лише за згодою Вашого рішення.

Кінцевий результат - задоволена і щаслива наречена, випускниця, що вона сама приголомшлива і неймовірно красива. У чому Ви можете переконатися, прочитавши відгуки в рубриці наші нареченої. Дизайнер Юліана Клочко отримує величезне задоволення від виконаної роботи з клієнтом.

Філософія весільного салону Sposabella - краще обслуговування, бездоганна якість, демократичність цін, нові тенденції моди, великий вибір весільних та вечірніх суконь дизайнера Юліани Клочко, новинки від світових брендів.

Передзвоніть мені

Записатися на примірку