Колекції моделей модного дизайнера Юліани Клочко завойовують серця.

Сучасні весільні салони можуть запропонувати весільні сукні та аксесуари від провідних вітчизняних і зарубіжних модельєрів, брендів і кутюр'є. У них можна знайти плаття, яке сподобається, але в них неможливо знайти плаття, яке зачарує і потрапить нареченій прямо в серце. Наші покупниці втомилися від повторів, одноманітності і банальності - сьогоднішні нареченої хочуть бути ексклюзивними, ідеальними і неповторними.

Наш весільний салон в Києві запропонує найрозкішніші, стильні, красиві і унікальні сукні. Я створюю свої сукні з особливим трепетом і творчим підходом, і саме тому жодна з них не повторюється - вони унікальні. Кожне з них - окрема історія, казка, завдяки якій, наречена стає справжньою королівною свого балу. Я створюю неповторність, а це так важливо в світі, де стільки дублів, підробок і імітацій.

Різні фасони, ефектні декольте, різна довжина і бездоганне оформлення, незвичайні забарвлення, а також маса інших нюансів вигідно відрізняють мої сукні від тих, що пропонують в кожному весільному салоні. Я пропоную тільки ексклюзивність, особливий стиль і висока якість. Також ми пропонуємо весільні аксесуари та поліграфію.

Передзвоніть мені

Записатися на примірку